Çalışma İzni Online Başvuru Sistemi Hakkında

Yabancı çalışanlar için hazırlanmış olan "yabancı çalışma izni online başvuru sistemi" siz yabancıların daha kolay hizmet alabilmesi ve yanış başvurular sonucu mağdur olmamanız için tarafımızdan geliştirilmiştir.Çalışma bakanlığı sayfası ile hiçbir bağlantımız yoktur. Siz yabancıların mağduriyetlerini gözeterek danışmanlık firmamız ve derneğimiz aracılığı ile kolaylaştırımış bir çalışma izni başvuru sayfasıdır... Bu sayfadan çalışma izni almak isteyen yabancılar, çalışma izni başvurusu'nu hangi meslek sektöründe faliyet göstermek istiryor veya hangi meslekte faliyet içinde iseniz ona göre seçim yaparak doldurmanız gerekiyor.
Alttaki linklerden size uygun çalışma izni başvuru formu'nu doldurarak işlemlerinizi başlatabilirsiniz.İşlemleriniz danışmanlık firmamız tarafından yürütülerek sizler ile kayıtlı telefon numaranız ile iletişime geçilerek bilgilerinizin doğruluğu ve işlem sonuçları bildirilecektir.
Çalışma İzni Online Başvuru Formları'na Ulaşmak İçin Alttaki Mavi Butonlara Tıklayarak Size Uygun Başvuru Formlarını Doldurun.

Çalışma İzni İşlemleri İçin Bizi Arayın !!!

Mesai Saatleri İçinde Danışman Ekibimiz Sorularınızı Yanıtlamak İçin Aramanızı Bekliyor.
Çalışma izni başvuru formundaki alanları lütfen doğru giriniz aksi takdirde doğacak cazai işemlerden danışmanlık firmamız sorumlu tutulamaz.Dikkat edilmesi gereken bir da çalışma bakanlığı tarafından sizden istenilen belgeler haricinde belge göndermemenizdir. "Sizden istenilen diploma ve pasaport gibi belgelerin yerine başka belge gönderilmesi halinde belgeler imha edilir !!! " ve işlemleriniz iptal edilir. Lütfen bu konulara dikkat gösteriniz ve eğer anlamadığınız bir husus olursa bizim ile iletişime geçerek gerekli bilgiyi alabilirsiniz. Çalışma izni işlemleri btip tarafınıza danışmanlarımız tarafından bilgi verdikten sonra hakkınızdaki çalışma izni başvurusu ile ilgili bilgiyi isterseniz ( Çalışma izni Başvuru Takip Sistemine girerek ) takip edebilir, dilerseniz ekibimizi arayarak bilgi alabilirsiniz. ptt-gonderi-takip-sistemi Türkiye e-devlet sayfası ptt gönderi bildirimleri bölümünde barkod numarası ve size verilen bilgileri girip güvenlik doğrulamasından sonra sonuca ulaşabilirsiniz.